Inteligentny Dom
Ampio Inteligentny Dom

Ampio Inteligentny Dom

Czy chcesz, by w Twoim domu zawsze było przytulnie i bezpiecznie? Wystarczy, że zainstalujesz system Ampio, a wszystko będziesz mieć pod kontrolą.

Najważniejszą zaletą tego systemu jest jego integralność, oraz możliwość zarządzania poszczególnymi systemami z każdego miejsca poza domem. W tym celu wystarczy posiadać jedynie urządzenie mobilne. Ponadto cały czas możesz te system rozbudowywać oraz modyfikować, jeszcze bardziej docierając go do własnych potrzeb.

Dzięki systemowi Ampio Smart Home, możesz liczyć na intuicyjną obsługę, jednocześnie zyskując gwarancję nowoczesnego oraz wyjątkowo eleganckiego wzornictwa. Nie musisz się obawiać jednocześnie, iż w celu sprawowania pełniej kontroli nad wszystkimi systemami zainstalowanymi w Twoim domu, musisz dysponować specjalnym smartfonem. Ponieważ tak naprawdę system z powodzeniem koreluje się z praktycznie każdym modelem urządzenia mobilnego.

Zamykaj lub otwieraj żaluzje, włączaj system alarmowy oraz monitoring, czy też po prostu ustaw temperaturę, która sprawi, iż przebywanie w domu będzie dla Ciebie czystą przyjemnością. W ten sposób możesz zapanować dosłownie nad każdym szczegółem. Nie tylko nad oświetleniem, ale i również nad swoją prywatnością i jeszcze większym poczuciem bezpieczeństwa.

Szybki Kontakt

Szybki Kontakt : 794 173 076

Celtron - inteligentne instalacje. Sprawdzony zespół specjalistów.