Nasza Oferta

Instalacje Alarmowe

Zależy Ci na jeszcze lepszej ochronie swojego domu lub biznesu? Nie stać Cię jednak na zatrudnianie pracowników tym bardziej, że obecnie ciężko jest natrafić na uczciwe osoby? Zachęcamy do montażu instalacji alarmowej.

Większe bezpieczeństwo Twojego majątku

Dzięki zamontowaniu instalacji alarmowej, chronisz swój dom, biuro, oraz każde inne miejsce, jakie tylko wybierzesz, przed włamaniem, kradzieżą oraz pozostałymi wykroczeniami, mającymi na celu uszkodzenie mienia, bądź straty. Włamywacze oraz pozostali intruzi widzący działający system alarmowy, nie chcą sobie narobić kłopotu, dlatego będą unikać Twojego lokalu jak ognia. Jednak, jeżeli zdecydują się spróbować szczęścia, na pewno zostaną szybko złapani przez ochronę, która zostaje natychmiast poinformowana o tym, że na Twoim terenie znajdują się osoby niepożądane.

Do indywidualnych potrzeb naszych Klientów dopasowujemy odpowiednie rozwiązania. Wśród nich wymienić można między innymi sygnalizację dźwiękową, optyczną, czy też napadową. Istnieje również możliwość zamontowania dyskretnego powiadomienia o napadzie, czy też instalację odpowiedzialną za sterowanie urządzeniami oraz sprzętami

Szybki Kontakt

Szybki Kontakt : 794 173 076

Celtron - inteligentne instalacje. Sprawdzony zespół specjalistów.