Nasza Oferta

Instalacje Elektryczne

Chyba nikt, nie jest w stanie wyobrazić sobie życia we współczesnym świecie, które jednocześnie byłoby pozbawione elektryczności. Mnóstwo urządzeń, sprzętów, a także oświetlenie działa właśnie dzięki dostawie energii elektrycznej. Zwykłe gospodarstwo domowe potrzebuje dostępu do prądu. Zatem tym bardziej rozumiemy zapotrzebowanie na energię elektryczną w przypadku wielkich firm oraz innych placówek, które z powodu braku prądu zaczynają odnotowywać poważne straty finansowe.

Montaż, modernizacja oraz serwis instalacji elektrycznych

Nasza firma, działająca na terenie Wrocławia oraz okolic, oferuje szereg usług z zakresu montażu, modernizacji oraz konserwacji instalacji elektrycznych. Usługi kierowane są zarówno do inwestorów zajmujących się budową nowych lokalów mieszkalnych lub o charakterze komercyjnym, bądź też użytku publicznego, jak i również właścicieli budynków, w których już od dawna funkcjonuje instalacja elektryczna. Przeprowadzając modernizację instalacji, doprowadzamy jej do takiego stanu, by z powodzeniem radziła sobie ze współczesnymi sprzętami, które są coraz bardziej wymagające.

Usługi oraz produkty

Na specjalne zamówienie, dostarczamy Klientom również sprawdzone produkty, służące do montażu instalacji elektrycznej. W ten sposób możemy zagwarantować doskonałą jakość wszystkich artykułów, oraz wieloletnią eksploatacją, również po wystawieniu na wiele uciążliwych warunków.

Szybki Kontakt

Szybki Kontakt : 794 173 076

Celtron - inteligentne instalacje. Sprawdzony zespół specjalistów.