O Firmie

Celtron - instalacje

Firma Celtron to prężnie i szybko rozwijająca się firma w branży elektroinstalacyjnej, której zadaniem jest wykonywanie usług na najwyższym poziomie zgodnie z życzeniami klientów. Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace w zakresie elektryki i automatyki budynku. Posiadamy profesjonalne wykwalifikowaną kadrą elektryków posiadających niezbędne uprawnienia do realizacji i kontroli instalacji oraz prowadzenia pomiarów elektrycznych.

Otwarci na nowe rozwiązania techniczne chcemy uczynić, aby realizowane przez nas prace spełniały najwyższe standardy. W tym celu nasze projekty opracowujemy na podstawie markowych produktów z branży elektrycznej. Doskonale znamy rynek, dzięki czemu każdy projekt i każde zadanie są dokładnie przeanalizowane i wykonywane przy użyciu innowacyjnych technologii. Obsługujemy klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa i podmioty sektora publicznego, niezależnie od wielkości inwestycji. Realizujemy instalacje elektryczne zarówno w mieszkaniach, domach, lokalach handlowych, obiektach biurowych, jak i magazynach.

Naszym priorytetem jest nieustannie zadowolenie Klienta dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania, tak więc udzielamy gwarancji na realizowane przez nas usługi elektryczne i instalacyjne. Proponujemy stałą współpracę, w której oparciu pozyskacie Państwo profesjonalną obsługę elektryczną w dogodnym terminie oraz pełnym zakresie prac.

Szybki Kontakt

Szybki Kontakt : 794 173 076

Celtron - inteligentne instalacje. Sprawdzony zespół specjalistów.