Nasza Oferta

Pomiary Elektryczne

W celu zwiększenia bezpieczeństwa w domach naszych Klientów, jak i również w pozostałych budynkach o charakterze użytkowym, wykonujemy profesjonalne pomiary elektryczne. Dzięki temu, jesteśmy w stanie bardzo szybko zweryfikować czy poszczególna instalacja elektryczna działa poprawnie, a także jej funkcjonowanie nie naraża na występowanie rozmaitych awarii.

Dzięki temu zostaje zwiększony poziom ochrony przeciwpożarowej, przed wystąpieniem uszkodzeń sprzętu zasilanego energią elektryczną, oraz przyczynia się do podjęcia ewentualnych prac modernizacyjnych, jeżeli instalacja jest już wyeksploatowana lub uszkodzona.

Dodatkowo, często nasi Klienci oczekują zaświadczenia z przeprowadzonych pomiarów instalacyjnych, które później trafiają do ubezpieczyciela. Jest to często warunek uzyskania odszkodowania na wypadek pożaru lub innych zniszczeń wywołanych wskutek awarii instalacji elektrycznej. Warto umówić się z nami na sezonowe przeprowadzanie pomiarów elektrycznych. W ten sposób wszystkim się zajmujemy odciążając głowę Klienta, również o pamiętaniu o terminie kolejnego pomiaru.

Szybki Kontakt

Szybki Kontakt : 794 173 076

Celtron - inteligentne instalacje. Sprawdzony zespół specjalistów.