Nasza Oferta
Monitoring 1
Monitoring 2

Systemy Monitoringu

Planujesz na terenie swojej posesji zainstalować system monitoringu? Na pewno warto takie prace montażowe powierzyć profesjonalistom, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie.

Nasza firma zajmuje się szeroko pojętą instalacją kamer oraz monitorów, czyli tak zwanej telewizji przemysłowej.

Najczęściej nasi Klienci zlecają nam montaż kamer analogowych lub cyfrowych, a także wszelkiego rodzaju akcesoriów do kamer. Nasza współpraca opiera się na kompleksowym wsparciu. Pomagamy naszym Klientom wybrać odpowiedni sprzęt, spośród kamer kopułkowych, obrotowych, a nawet ukrytych. Następnie zajmujemy się przygotowaniem projektu instalacji monitoringu w wybranym miejscu. Po jego zaakceptowaniu, przechodzimy do jego montażu.

Nasza oferta kierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i również przedsiębiorców, placówek oraz instytucji użytku publicznego. Dlatego z naszych usług korzystają właściciele hoteli, dyskotek, sklepów, biurowców, ale i również pojazdów wliczających się do środków lokomocji publicznej.

Dzięki założonemu monitoringowi, zyskujesz dodatkową ochronę przez 24 godziny na dobę. Jednocześnie istnieje możliwość do cofania się w archiwalnych nagraniach, w celu uzyskania dowodów, gdy zostaną wykryte pewne nieprawidłowości. Współczesne instalacje monitoringu są z powodzeniem obsługiwane również przy użyciu aplikacji na smartfonie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą systemów monitoringu dla domu, sklepu i firmy na stronie: monitoring-wroclaw.com

Szybki Kontakt

Szybki Kontakt : 794 173 076

Celtron - inteligentne instalacje. Sprawdzony zespół specjalistów.