Nasza Oferta

Inteligentne Instalacje

Sterowanie systemami oraz urządzeniami domowymi przy pomocy swojego telefonu? Teraz jest to możliwe. Dzięki inteligentnym instalacjom możesz błyskawicznie zarządzać oświetleniem, temperaturą, czy też sprzętem audiowizualnym. I to wszystko przy pomocy jednej aplikacji zainstalowanej w Twoim telefonie.

Wygoda na pierwszym miejscu

Dzisiejszy świat pędzi nieustannie do przodu, a my podążamy razem z nim. Dlatego coraz więcej osób z chęcią korzysta z innowacyjnych rozwiązań zwiększających nasz komfort funkcjonowania w każdym miejscu, w jakim przebywamy. Również w domu, w naszej ostoi spokoju i odpoczynku, możemy liczyć na wiele efektywnych systemów, dzięki którym przebywanie w nim będzie jeszcze przyjemniejsze.

Wiele funkcji w jednym miejscu

Wyobraź sobie, że wracasz do domu całkowicie zmęczony. W kilku prostych ruchach możesz ustawić oświetlenie o odpowiednim natężeniu oraz kolorze. Ponadto nie ma najmniejszego problemu z tym, żeby szybko włączyć swoją ulubioną muzykę? Jest za gorąco? Pomocna okaże się klimatyzacja, oczywiście ustawiona według Twoich potrzeb.

Decydując się na inteligentną instalację w swoim domu, jednocześnie pozwalasz na stworzenie dla siebie takich warunków, w których czujesz się najlepiej. Teraz przebywanie w swoim domu, będzie zaliczać się do najprzyjemniejszych czynności, których nie będziesz mógł się doczekać.

Szybki Kontakt

Szybki Kontakt : 794 173 076

Celtron - inteligentne instalacje. Sprawdzony zespół specjalistów.