Inteligentny Dom
Inteligentny Dom

Inteligentny Dom

Marzysz o tym, by mieszkać w wyjątkowo komfortowym oraz nowoczesnym domu jednorodzinnym bądź apartamencie? Pomożemy zrealizować Twoje marzenia.

Komfort oraz funkcjonalność każdego budynku mieszkalnego, zostaje podwyższona, dzięki zainstalowaniu specjalnego systemu nazywanego Inteligentnym Domem.

Co możesz dokładnie robić dzięki systemowi Inteligentny Dom?

  • sterować oświetleniem
  • sterować roletami i żaluzjami
  • sterować bramą wjazdową, garażową
  • zarządzać systemem alarmowym
  • sterować klimatyzacją, ogrzewaniem oraz wentylacją
  • sterować płomieniem w biokominku
  • korzystać swobodnie z multiroomu

Komfort to podstawa

Dzięki łatwemu w obsłudze panelowi, lub też aplikacji zainstalowanej na smartfonie, w prosty sposób możesz zarządzać wszystkimi funkcjami znajdującymi się w systemie Inteligentnego Domu. Dzięki temu, nie tylko oszczędzasz czas oraz swoją energię, ale również możesz precyzyjnie dopasować warunki panujące w mieszkaniu do takich, które okażą się dla Ciebie najbardziej optymalne.

Bezpieczeństwo

W skład instalacji Inteligentnego Domu, mogą wchodzić również czujniki dymu, doskonale chroniące na wypadek wystąpienia ognia. Natomiast instalując czujniki ruchu, które są najczęściej zintegrowane z systemem alarmowym, szybko poinformują odpowiednie służby o obecności intruza w Twoim domu. Istnieje również możliwość zintegrowania czujników ruchu wraz z oświetleniem. Dzięki temu poruszanie się po domu po ciemku, nie będzie dla Ciebie już większym problemem, ponieważ światło samo się zapali w tym miejscu, w którym będziesz się aktualnie znajdował.

Szybki Kontakt

Szybki Kontakt : 794 173 076

Celtron - inteligentne instalacje. Sprawdzony zespół specjalistów.