Inteligentny Dom
Oszczędność inteligentnego domu

Oszczędność inteligentnego domu

Instalacja Inteligentnego Domu jest nieco droższa, niż tradycyjne systemy grzewcze oraz elektryczne. Jednak, ich regularne stosowanie przyczynia się do oszczędności, nawet do 25% energii. W ten sposób możesz cieszyć się nie tylko z dużo niższych rachunków, ale również ze zdecydowanie większego komfortu korzystania ze swojego domu.

Chcesz się dowiedzieć, na czym konkretnie jesteś w stanie zaoszczędzić swoje fundusze, jeżeli rzeczywiście zdecydujesz się na instalację Inteligentnego Domu? Dzięki temu systemowi możesz jeszcze efektywniej zarządzać oświetleniem oraz ogrzewaniem. Wystarczy, że ustawisz niższą temperaturę w określonych pomieszczeniach, bądź też odetniesz nieużywane przez Ciebie urządzenia od energii elektrycznej.

System doskonale sprawdza się również w przypadku zautomatyzowanego podlewania ogrodu. Ponieważ w ten sposób ilość wody dozowana jest w zależności od zapotrzebowania roślin. Takich oszczędności jest zdecydowanie więcej - wszystko zależy od właścicieli domu, na jakie powiązania poszczególnych systemów się decydują.

Szybki Kontakt

Szybki Kontakt : 794 173 076

Celtron - inteligentne instalacje. Sprawdzony zespół specjalistów.