Inteligentny Dom
Nexwell Inteligentny Dom

Nexwell Inteligentny Dom

Nexwell to systemy Inteligentnego budynku, które kierowane są nie tylko do osób prywatnych, ale i również do przedsiębiorców. Zatem z powodzeniem możesz dopasować odpowiednie rozwiązanie pasujące do swoich potrzeb, wybierając pomiędzy systemem Smart Home, Smart Business, czy też Smart Apartaments.

Każdy z tych systemów wyróżnia się doskonałą integralnością, jak i również zarządzanie konkretnymi parametrami w każdym pomieszczeniu, niekoniecznie znajdując się na jego terenie. Decydując się na rozwiązania proponowane przez markę Nexwell, jednocześnie otrzymujesz gwarancję neinagannego designu, intuicyjnej obsługi, oraz wielu nowoczesnych opcji, dzięki którym zarządzanie systemem Inteligentnego Domu będzie jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

Zintegruj ze sobą w jednym miejscy system alarmowy, obsługę rolet i markiz, bramy wjazdowej oraz garażowej, czy też sterowanie videodomofonem. Dopasuj do swojego aktualnego nastroju oświetlenie w pomieszczeniu, w którym przebywasz, a także dodatkowo unormuj poziom temperatury, tak by nie było Ci ani za gorąco, ani tez zbyt zimno. Czy teraz widzisz już różnicę w mieszkaniu w budynku, w którym został zainstalowany system Inteligentnego Domu? Komfort, jest nie do porównania!

Szybki Kontakt

Szybki Kontakt : 794 173 076

Celtron - inteligentne instalacje. Sprawdzony zespół specjalistów.